LOGO

TELEFON

0212 855 22 62 pbx

ADRES

Beylikdüzü, İSTANBUL

WHATSAPP

İLETİŞİM HATTI

TELEFON

0212 855 22 62 pbx

ADRES

Beylikdüzü, İSTANBUL

TELEFON

0212 855 22 62 pbx

ADRES

Beylikdüzü, İSTANBUL

İpli Oto Kokusu

Promosyon Toptan Oto Kokusu
Standart Ölçüler: 49 cm2
Baskı : CMYK Ön/arka (4 renk) Özel Kesim
Minumum Sipariş: 1.000 adet
Teslim Zamanı: 15 iş günü
Tasarım: Ücretsiz
Paketleme: 0,30 micron Poşetlerde
Koku Esansları : Fresh Çiçek, Bahar, Kavun, Okyanus, Damla Sakız, Elma, Tropical, Limon, Bambu
Faydaları:
– Kalıcı koku sağlar,
– istenmeyen rahatsız edici kokuları yok etmeye yardımcı olur,
– Kalıcılığına göre uzun süre etkisini gösterir,
– Ferahlık ve temizlik duygusu verir,
– Sigara kokularını gidermede de yardımcı olur,
– Bulunduğunuz ortama ferahlık ve tazelik verir.

ipli Oto Kokusu
Kalın pamuksu kâğıt ile üretimi yapılır ve ucuz ürünlerde bulunan sadece kağıt materyali bulunmaz.

Sağladığı Faydalar
– Kalıcı koku sağlar,
– istenmeyen rahatsız edici kokuları yok etmeye yardımcı olur,
– Kalıcılığına göre uzun süre etkisini gösterir,
– Ferahlık ve temizlik duygusu verir,
– Sigara kokularını gidermede de yardımcı olur,
– Bulunduğunuz ortama ferahlık ve tazelik verir.

Promosyon Oto Kokuları  
Araç aksesuarlarının yanı sıra oto kokuları da çeşitli sektörlerdeki firmalar için popüler bir tanıtım aracıdır. Genellikle dikiz aynasına bir ip  ile bağlanmak üzere ipli oto kokusu olarak tasarlanmıştır. Böylece binlerce potansiyel müşteri,  her araca bindiklerinde bir marka logosu veya sloganı görüyor. Reklamın görünür olduğu süre, reklam arabasının kokusunun kalitesine bağlıdır. Araba kokuları kalıcı olurken araçlarda kalır ve doğal olarak reklam işlevini yerine getirir.

Promosyon araç parfümleri günümüzde çok farklı şekillerde üretilmektedir. Firmaların asıl odak noktası farklı ve ilgi çekici tasarımlar, ebat ve renk gibi görsel özellikler olsa da  kokunun basıldığı kağıdın kalitesi sağlık ve dayanıklılık açısından oldukça önemlidir. 

Araba kokularının üretimi 
Araba kokularının üretim süreci farklı aşamalardan oluşur. Firmalar öncelikle logolarının, sloganlarının ve iletişim bilgilerinin tasarımda nasıl yer alacağına ve üzerine baskı yapacakları kağıdın boyutuna karar verirler. Araba kokularını tanıtmak için çok fazla kafa karışıklığına yol açmayan ve sadece  logo ve iletişim bilgilerini içeren tasarımları tercih etmek daha doğru olacaktır. Ayrıca firmaların kendileriyle özdeşleşen bir sloganı varsa aracın kokusuna eklenecektir. Üretim sırasında gözü yoran desenler ve kalabalık görünen ikonlar reklamın etkisini azaltır. 

Firmaların tercih edebileceği bir diğer tanımlayıcı özellik de kokudur. Aracın tamamını kaplayan bu kokuların baş ağrısı, yorgunluk veya mide bulantısına neden olmaması için bastırılması gerekir. 

Baskılı araba parfümü temel türleri 
Araba parfümleri araçları uzun süre taze tutar. Üretim aşamasında, kutulara firmanın tercih ettiği kokular sıkılır. Maliyetleri düşürmek için neredeyse karton seviyesinde kutular kullanmak sağlık ve sürdürülebilirlik açısından olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Bu tür baskılı kokulu ürünlerde mutlaka emprenyeli karton kullanılmalıdır. Emprenyeli kartondan üretilen reklam kokularının kokusu  hem kullanıcının sağlığı hem de kalıcılığı açısından önemlidir. 

Çeşitli kokular arasından seçim yaparak araba kokularını kolayca sipariş verebilirsiniz. Her zevke uygun kokularımız mevcuttur. Seçeceğiniz koku çeşitleri ise; 

Sakız 
Elma 
Okyanus 
Vanilya 
Bahar 
Lavanta 

Toptan Oto Kokuları 
Oto kokuları maliyet etkinliği açısından  en etkili reklam türlerinden biridir. Araba kokularının toptan fiyatları, normal reklam bütçesinden çok daha ucuz ve daha uygun. Ayrıca markanın potansiyel müşteriler nezdindeki görünürlüğünü önemli ölçüde artırır. 

Toplu koku siparişi olarak en az 1000 adet oto kokusu siparişi verilir. Seçilen araba kokusu türü fiyatları etkilemez. Ancak fiyatlar istenilen baskı stiline ve boyutuna bağlıdır.  Tek bir model ve koku yerine farklı koku ve renklerde de toplu araba kokuları siparişi verilebilir.

Shopping Cart
Hemen Ara