info@taypromosyon.com

Oto Plaka Altı, Ruhsat Kabı, Anahtarlık, Oto Kokusu imalatı

Promosyon Toptan Oto Plakalık

Şirketinizin prestijini ve kalitesini yansıtacak olan promosyon plakalık modelleri müşterilerinizin geri dönüşünü arttırdığı gibi reklamlık plaka altı ile hizmetinize değer katarsınız. Toptan Plakalık ve Oto Plaka altı fiyatları her firma için uygun olup reklam için en iyi promosyon aracıdır.

plaka-kategori

Oto Plaka Altı Modelleri

Çıtalı Oto Plaka Altı Modeli

Plaka altı nasıl kullanılır sorusuna en iyi yanıt olan çıtalı plakalık modeli çıta plastiğinin ana kasa plastiğine geçmesi ile çıtalı veya çıt çıt model olarak kullanabileceğiniz plaka altı modelidir. Toptan plakalık için tercih edebileceğiniz çıtalı plakalık kullanımı kolay, takması çıkarması ile ve çıtalı plakalık fiyatı ile tercih edilen bir plaka altı modelidir.

Sürgülü Oto Plaka Altı Modeli

Plakalık modeli olarak bir çok firmanın kullandığı ve kullanımı kolay olduğundan tercih edilir. Sürgülü plaka altı modeli çıta plastiğinin ana kasa plastiğine sürülmesi ile kullanabileceğiniz plaka altı modelidir. Toptan plaka altı için tercih edebileceğiniz sürgülü model plakalık kullanımı kolay, takması çıkarması ile ve sürgülü plakalık fiyatı ile tercih edilen  bir plaka altı modelidir.

Menteşeli Plaka Altı Modeli

Menteşeli Plakalık modeli rahat kullanımı ve çıtaya sabit olmasından dolayı menteşeli plaka altı modeli sevilen bir modeldir. Menteşeli plakalık modeli çıta plastiğinin ana kasa plastiği ile açısal olarak hareketi kullanabileceğiniz plaka altı modelidir. Toptan plaka altı için tercih edebileceğiniz menteşeli model plakalık kullanımı kolay, plaka2nın takması çıkarması ile ve menteşeli plakalık fiyatı ile tercih edilen  bir plaka altı modelidir.

Call Now ButtonHemen Ara