LOGO

TELEFON

0212 855 22 62 pbx

ADRES

Beylikdüzü, İSTANBUL

WHATSAPP

İLETİŞİM HATTI

TELEFON

0212 855 22 62 pbx

ADRES

Beylikdüzü, İSTANBUL

TELEFON

0212 855 22 62 pbx

ADRES

Beylikdüzü, İSTANBUL

+90 (212) 855 22 62 pbx

info@taypromosyon.com

Adnan Kahveci Mah. Avrupa Cad. No:58 Beylikdüzü, İSTANBUL

Sık Sorulan Sorular

Toptan Plakalık
Promosyon; firmaların, şirketlerin müşterilerine kendilerini daha iyi anlatabilmek ve sahibi olduğu ürünlerin tanıtımını ve pazarlamasını yapmak amacı ile etkisi çok yüksek bir reklam ve tanıtım aracıdır. Müşterileriniz için etkili ve akılda kalıcı tanıtım pazarlama araçlarından biri de promosyondur.

Promosyon nasıl yapılır? Promosyon ürünleri ne demektir? Promosyon ürünlerinde şirketler günlük hayatta sık kullanılan, ilgi çeken ve sürekli göz önünde olan malzemeleri tercih etmektedir. Promosyon ürünleri ise her geçen gün sektörel olarak genişlemektedir. Promosyon ürünlerinin üzerinde firmaların tanıtım bilgileri bulunur. Sık kullanılan promosyon ürünleri sayesinde ise yüzlerce kişi firma bilgilerini görür ve firma ismi logosu etkin şekilde hafızalara yerini alır.
Araçlar için promosyon amaçlı müşterilerinize sunabileceğiniz toptan plaka altı ve plakalık modelleri imalatımız olup , galeri plakalık fiyatları ile plakalık modelleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Toptan araç , firmanız için baskılı reklam amaçlı müşterilerinize sunabileceğiniz kaliteli promosyon ürünüdür. Özellikle kaliteli ve ucuz ruhsat kılıfı ihtiyaçlarınızı toptan ve özel tasarlayabilirsiniz.

Araçlar için promosyon amaçlı müşterilerinize sunabileceğiniz oto kokusu imalatımız olup; ipli kağıt oto kokusu, ipli mantarlı şişe kokusu ve fan oto kokuları gibi modellerimiz bulunmaktadır. 

Promosyon toptan anahtarlık firmanızın reklamı için kullanabileceğiniz baskılı (lazer veya serigrafi) reklam ve promosyon ürünüdür. Özellikle kaliteli anahtarlık ile reklam yapmak isteyen tüm firmalar için tavsiye edilmektedir.

isimli kişiye özel plakalık modelleri, plakalık tasarla, plakalık fiyatları ve tüm isimli plakalık ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Shopping Cart
Hemen Ara