info@taypromosyon.com

Oto Plaka Altı, Ruhsat Kabı, Anahtarlık, Oto Kokusu imalatı

Adnan Kahveci Mah. Avrupa Cad. No:58
Beylikdüzü, İSTANBUL

Tel: 0212 855 22 62 pbx
Faks: 0212 886 12 91

info@taypromosyon.com

Sıkça Sorulan Sorular

Promosyon; firmaların, şirketlerin müşterilerine kendilerini daha iyi anlatabilmek ve sahibi olduğu ürünlerin tanıtımını ve pazarlamasını yapmak amacı ile etkisi çok yüksek bir reklam ve tanıtım aracıdır.

 

Müşterileriniz için etkili ve akılda kalıcı tanıtım pazarlama araçlarından biri de promosyondur. 

 

Peki Promosyon nedir ?, promosyon nasıl yapılır? Promosyon ürünleri ne demektir?

Promosyon ürünlerinde şirketler günlük hayatta sık kullanılan, ilgi çeken ve sürekli göz önünde olan malzemeleri tercih etmektedir. Promosyon ürünleri ise her geçen gün sektörel olarak genişlemektedir. Promosyon ürünlerinin üzerinde firmaların tanıtım bilgileri bulunur.

Sık kullanılan promosyon ürünleri sayesinde ise yüzlerce kişi firma bilgilerini görür ve firma ismi logosu etkin şekilde hafızalara yerini alır.

Promosyonun ürünlerinin çok çeşitli çeşitli amaçlarından söz edilir. Bunlardan önemli olan gruplandırma şekli, promosyonun hitap ettiği gruplara(kişilere) yöneliktir.

 

Promosyon üreticiden son tüketiciye kadarki tüm aşamalar ürünün pazarlama ve satış hareketini hızlandırmayı ve satışı arttırmayı amaçlar.

 

Bu pazarlama şekli hiçbir zaman promosyonun hedefsel iletişim amaçları olmadığı anlamına da gelmez. Kabul etmek gerekir ki promosyon, özellikleri ve faydaları açısından daha çok satışın ve hareketin arttırılmasına yöneliktir.

 

Peki Promosyon Ürünleri Ne işe Yarar?

1- Satışın gücünü ve hareketliliğini desteklemek
2- Ürünün pazarlamasında sektördeki aracı kuruluşların ürünü benimsemesi ve desteklerinin sağlanması
3- Son tüketicilerde ürünün bilinirliliği sayesinde satışının arttırılması

Burada dikkatlice incelenecek olursa promosyonun genel amaçları arasında daha çok satışa ve marka bilincine yönelik olduğu açıkça görünmektedir.

Promosyonun ürünlerinin en önemli amacı satışların istenilen oranda faydalı olarak arttırılmasıdır. Firmanız için doğru seçilmiş promosyon ürünleri satışların ve firmanızın itibarının artmasında en önemli araç olacaktır.

 

Promosyon ürünleri özel olan, günlük hayatta ve farklı alanlarda kullanılabilen, sürekli el altında olan şeylerin sunulması ve teklif edilmesidir.

 

Peki Promosyon Ürünleri Nelerdir ?

“Ajandalar, logolu sunum dosyası, özel klasör, firma logolu anahtarlık, resimli duvar saati, baskılı porselen kupa, bloknot, firma bayrakları, özel kristal plaket, vip kalemlik, logo baskılı t-shirt, uygun fiyat promosyon kalemler, masaüstü saat, baskılı çanta ve evrak çantası, vip ahşap masa seti, logolu termos bardak, oto kokusu, kağıt koku, cam şişe koku, baskılı mouse pad, firmalara özel şapka, baskılı takvim ve kalem setleri..”

Araçlar için promosyon amaçlı müşterilerinize sunabileceğiniz oto plaka altı ve plakalık ürünleri imalatımız olup; çıtalı plaka altı, sürgülü plakalık ve menteşeli toptan plakalık modellerimiz bulunmaktadır.

Araçlarda promosyon ve reklam amaçlı müşterilerinize sunabileceğiniz pvc plastik biala ve suni deri ruhsat kılıfları imalatımızdır. Toptan ruhsat kabı ihtiyaçlarınız için kaliteyi arayın.

Araçlar için promosyon amaçlı müşterilerinize sunabileceğiniz oto kokusu imalatımız olup; ipli kağıt oto kokusu, ipli mantarlı şişe kokusu ve fan oto kokuları gibi modellerimiz bulunmaktadır. 

 

Araç kokuları olarak ürünlerimiz gerçek esanslarla üretilmiş olup sağlık bakanlığından ürünlerimiz onaylıdır.

Araçlar için promosyon amaçlı müşterilerinize sunabileceğiniz anahtarlık ürünleri imalatımız olup; deri ve metal modellerimiz bulunmaktadır.
Yardıma ihtiyacınız mı var ?

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Call Now ButtonHemen Ara