LOGO

TELEFON

0212 855 22 62 pbx

ADRES

Beylikdüzü, İSTANBUL

WHATSAPP

İLETİŞİM HATTI

TELEFON

0212 855 22 62 pbx

ADRES

Beylikdüzü, İSTANBUL

TELEFON

0212 855 22 62 pbx

ADRES

Beylikdüzü, İSTANBUL

Toptan Plakalık

 • Plaka Altlığı Gold Plakalık 1

  Gold Renk Toptan Plaka Altlığı

  Gold renk plaka altlığı araç galeri plakalık ve promosyon plakalık çerçevesi olarak müşterilerinize sunabileceğiniz 1. sınıf toptan plakalık modelleri ile kendi isim ve logonuzla ücretsiz tasarım hizmetimizle en iyi kalitede oto plaka altlığı üretimi yapmaktayız. Plakalık siparişi kabartmalı harf için en az 100 adet olup 100, 250, 500, 1000 adet plakalık miktarları ile sipariş verebilirsiniz. Plakalık fiyatları zeminde kullanılan farklı renklerde değişkenlik gösterir. Bu plakalıklar Menteşeli model olup takmatik plakalık olarak kullanabilirsiniz.

 • Kişiye özel isimli plakalık 01

  Kişiye Özel isimli Plakalık

  isimli plakalık, fiyat avantajının yanı sıra esnek yapısı ve tasarımının dayanıklılığı nedeniyle en çok yönlü ürün gruplarından biridir. Kullanımı kolay ve dokunsallığı ile birçok yönden popüler olan ergonomik cihazlar, metinler, marka logoları ve semboller işlenerek kişiselleştirilir. Bu şablonlar istenirse farklı yazı tipleri ve renklerlede yapılabilir. Hem özel araçlar hem de ticari filolar için uygun fiyatlar sunar. Bu tür plakalıkların görsel özelliklerinin yanı sıra kullanıcı, işleme yöntemi sayesinde metin, şekil ve logoların aşınma veya yıkama nedeniyle kaybolmaması avantajına da sahiptir. Hava koşullarından etkilenmeyen bu plaka çerçevesini uzun süre kullanabilirsiniz.

 • Krom plakalık Toptan Plakalik-1

  Krom Plakalık Toptan Plaka Çerçevesi

  Krom plakalık, plaka altlığı araç galeri plakalık ve promosyon plakalık çerçevesi olarak müşterilerinize sunabileceğiniz 1. sınıf toptan plakalık modelleri ile kendi isim ve logonuzla ücretsiz tasarım hizmetimizle en iyi kalitede oto plaka altlığı üretimi yapmaktayız. Plakalık siparişi kabartmalı harf için en az 100 adet olup 100, 250, 500, 1000 adet plakalık miktarları ile sipariş verebilirsiniz. Plakalık fiyatları zeminde kullanılan farklı renklerde değişkenlik gösterir. Bu plakalıklar Menteşeli model olup takmatik plakalık olarak kullanabilirsiniz.

 • Plakalık Üstü 1

  Plakalık Üstü

  Kaliteli Pleksi üzerine 4 renk UV baskı ile firma logonuzu ve bilgilerinizi yazacabileceğiniz reklam ürünüdür. Plaka üstü özellikle galericiler için üretimi yapılmıştır. 1. sınıf kaliteli pleksiden plakalığın üstünü kapatır ve reklamınızı gösterebilirsiniz. Pleksi plakalık üstü, plaka üstü modellerinden farkı özellikle satış yapan galericilerin plakayı kapatarak hem kendi reklamlarını yapmasını sağlar hem de kaliteli bir görsel sağlar.

 • Toptan Plakalık Beyaz Renk -7

  Toptan Plakalık (Beyaz)

  Beyaz renk araç galeri plakalık ve promosyon plakalık çerçevesi olarak müşterilerinize sunabileceğiniz 1. sınıf toptan plakalık modelleri ile kendi isim ve logonuzla ücretsiz tasarım hizmetimizle en iyi kalitede oto plaka altlığı üretimi yapmaktayız. Plakalık siparişi kabartmalı harf için en az 100 adet olup 100, 250, 500, 1000 adet plakalık miktarları ile sipariş verebilirsiniz. Plakalık fiyatları zeminde kullanılan farklı renklerde değişkenlik gösterir. Bu plakalıklar Menteşeli model olup takmatik plakalık olarak kullanabilirsiniz.

 • Cift Renk Toptan Plakalik-5

  Toptan Plakalık (Renkli)

  Beyaz renk araç galeri plakalık ve promosyon plakalık çerçevesi olarak müşterilerinize sunabileceğiniz 1. sınıf toptan plakalık modelleri ile kendi isim ve logonuzla ücretsiz tasarım hizmetimizle en iyi kalitede oto plaka altlığı üretimi yapmaktayız. Plakalık siparişi kabartmalı harf için en az 100 adet olup 100, 250, 500, 1000 adet plakalık miktarları ile sipariş verebilirsiniz. Plakalık fiyatları zeminde kullanılan farklı renklerde değişkenlik gösterir. Bu plakalıklar Menteşeli model olup takmatik plakalık olarak kullanabilirsiniz.

Aracınız için Toptan Plakalık
Toptan plakalık satın alırken aracınıza uygun modeli ve ucuz plakalık fiyatını seçmeniz gerekmektedir. Plakalıklar farklı araçlar ve farklı markalar için üretilmiş ürünlerdir. Kare modeller, kare plaka braketleri ile çeşitli araçlarla kombinasyon halinde kullanılabilir. Krom plakalık aracınızın şıklığını artıran bir üründür. Bu nedenle, ürün çok uygun. Toptan araç plakalık modelleri, plakanızla uyumlu olduğu için kullanımı kolaydır. Çok çeşitli plaka tutucular arasından tercihinize göre seçim yapabilirsiniz. Bu sayede aracın dış görünümüne özgün bir şekil verilebiliyor. Bu ürün aynı zamanda aracınızın daha güzel görünmesini sağlar. Çeşitli araba aksesuarları, aracınızın orijinal tasarımını korur ve daha temiz hale getirir. Bu ürünler aracınızın daha eşsiz görünmesini sağlayabilir. Bu sayede aracınız daha güzel ve zarif olacaktır. Bu aksesuar, araç parçalarının orijinal yapısını korur ve daha temiz hale getirir. Plakalık her araba modeline ve modeline göre üretilmektedir. Bu, aracınıza daha klasik bir görünüm verirken daha sportif bir görünüm vermenizi sağlar. Bu şekilde arabanız görsel olarak daha çekici olacaktır. Arabalarına önem veren sürücüler bu aksesuara bayılacak. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu aksesuar, aracınızı farklı tasarımlarla kişiselleştirmenize olanak tanır. toptan plakalık fiyatı, galeri plakalık fiyatı, boş plakalık toptan, toptan plakalık izmir, toptan plakalık istanbul, toptan plakalık fiyatı ankara, 100 adet plakalık, boş plakalık, 100 adet plakalı kaidesi özel amaçlıdır. Komple plaka tabanı sayesinde plaka aksesuarlarının kolay montajı. Plaka tutucu ile aracınız diğerlerinden sıyrılacak ve benzersiz bir görünüme sahip olacaktır. Arabanız bu şekilde kişiselleşir.

Otomobillerde kullanılan sac döşeme, genellikle tam boyutlu veya lüks otomobillerde ve tüm model arabalarda kullanılır. Bu ürünlerin montajı oldukça kolaydır. Bu ürünler sayesinde aracınızın şıklığını kolayca yeni bir boyuta taşıyabilirsiniz. Bu ürünler aracın şıklığına yeni bir boyut katan, kırılmaya ve eskimeye karşı dayanıklı detaylardır. Kırılması ve paslanması zor malzemeler kullanıyoruz. Bu aksesuarlar uzun ömürlü ürünlerdir. Bu özelliğinden dolayı dayanıklı bir ürün şiddetle tavsiye edilir. Tabak altına rahatlıkla konulabilen, kullanımı kolay bir tabaktır. Bu ürün sağlam yapısı ile karakterizedir.

Oto Plakalık Montajı nasıl yapılır ?

Plakalık basit bir üründür. Kolayca sökülüp takılabilen basit montaj ürünüdür. Ürünü 5 dakikadan kısa sürede kolayca monte edebilirsiniz. Plakayı takmadan önce plakanın tabanı aracın tamponuna 4-5 vida ile sabitlenmelidir. Bu işlemden sonra plakayı plakalık çerçevesine yerleştirin. Plakanız bunları geçtikten sonra, yeni plaka çerçevesini ürününüze takmanız yeterlidir. Bozulan plaketinizi değiştirmek için aynı işlemi uygulayabilirsiniz. Plakalık çerçevesinin montajı çok kolaydır. Ürün, aşağıdaki ürüne tek dokunuşla bağlantı sağlayan geçmeli bir cihaza sahiptir.

Toptan Plakalık Maliyeti Ne Kadar ?
Geniş düz aksesuar yelpazesi nedeniyle her fiyata uyan tek bir beden yoktur. Fiyatlar ürüne göre değişmektedir. Ayrıca aksesuar çeşitlerine göre de fiyat değişmektedir. Ayrıca farklı malzemelerden üretilen ürünlerin fiyatları da farklılık göstermektedir. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör ise malzeme kalitesidir. Farklı malzeme kalitesine sahip ürünlerin fiyatları da farklılık göstermektedir. Oto aksesuarları birçok farklı tasarım ve modelde üretilen ürünlerdir. Renkli plaka çerçevesi, rengi ile arabanızı diğerlerinden daha çekici hale getirir. Işıklı plakalık modelleri aynı zamanda aracın dikkatini de artırıyor. Bu ürünler birbirinden farklı ve farklıdır, bu yüzden farklı fiyatlandırılırlar. Ucuz plakalık satın almak ve plakalık fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Araç plakalık nasıl sökülür?
Araç aksesuarı plakalık çerçevesi, takılması ve çıkarılması kolay bir üründür. Ürünün dış çerçevesi elle çıkarıldıktan sonra devre kartı çıkarılabilir. Plakayı çıkardıktan sonra vidalı plakayı tabandan çıkarmanız gerekir. Bu parçayı demonte etmek istiyorsanız, ürünü çıkarmak için önce bu şekilde demonte etmelisiniz. İşlem basit ve zaman alıcıdır, bu nedenle kolayca kendiniz yapabilirsiniz. Ürünü demonte ettikten sonra yenisi ile kolayca değiştirebilirsiniz. Üst kapak, yeni ürün monte edilmeden önce panelin alt kısmı araca vidalanarak ve panel o alana yerleştirilerek kolayca takılabilir.

Shopping Cart
//
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Hemen Ara