LOGO

TELEFON

0212 855 22 62 pbx

ADRES

Beylikdüzü, İSTANBUL

WHATSAPP

İLETİŞİM HATTI

TELEFON

0212 855 22 62 pbx

ADRES

Beylikdüzü, İSTANBUL

TELEFON

0212 855 22 62 pbx

ADRES

Beylikdüzü, İSTANBUL

Kişiye Özel isimli Plakalık

isimli plakalık, fiyat avantajının yanı sıra esnek yapısı ve tasarımının dayanıklılığı nedeniyle en çok yönlü ürün gruplarından biridir. Kullanımı kolay ve dokunsallığı ile birçok yönden popüler olan ergonomik cihazlar, metinler, marka logoları ve semboller işlenerek kişiselleştirilir. Bu şablonlar istenirse farklı yazı tipleri ve renklerlede yapılabilir. Hem özel araçlar hem de ticari filolar için uygun fiyatlar sunar. Bu tür plakalıkların görsel özelliklerinin yanı sıra kullanıcı, işleme yöntemi sayesinde metin, şekil ve logoların aşınma veya yıkama nedeniyle kaybolmaması avantajına da sahiptir. Hava koşullarından etkilenmeyen bu plaka çerçevesini uzun süre kullanabilirsiniz.

,

İsimli plakalık kişiye özel plakalık ve plaka çerçevesi ürünler, kendi arabasını kişiselleştirmek isteyenlerin gözdesi. İnsanlar araçlarını kişiselleştirmek için plakalık ürünlerini kullanabilirler. Bir araç panosu aksesuarı olan bu isimli plaka çerçevesi modeli, en popüler modellerimizden biridir. Bu aksesuarın kurulumu çok kolaydır. Bu aksesuar aracınıza stil katacak. Kırılması ve paslanması zor bir malzeme kullanıldığı için sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu nedenle uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.

Ürün plakaya çok kolay yapışır. Uzun yıllar kullanılabilen dayanıklı bir üründür. Araç tipi ve modeline uygun standart bir şekilde üretilmektedir. Bu, araca sorunsuz uyum sağlar. Ürün kaliteli plastikten üretilmiş olup sağlam bir yapıya sahiptir. Ayrıca görünümün şıklığı da aracın daha şık görünmesini sağlayabiliyor. Bu ürünler, aracınızın görünümünü kendi tasarımlarınızla özelleştirmenizi sağlar. Aletin orijinalliğini kaybetmeden montaj imkanı sunar. Araç aksesuarlarının çeşitliliği sayesinde daha güzel tasarımlar yaratma imkanına sahip olacaksınız. Çeşitli işlevlere sahip bu aksesuarlar, aracınızı özelleştirmenize ve ona güzel bir görünüm vermenize olanak tanır. Ayrıca bu ürünlerle aracınızın bakımına yardımcı olabilir, aracınızdaki küçük sorunları veya hasarlı parçaları değiştirebilirsiniz. Bu nedenle bu ürünleri uzun süre kullanabilir, hasarlı veya aşınmış parçaları değiştirebilirsiniz. Kaliteli malzeme kullanılan aksesuarlar uzun süre güvenle kullanılabilir. Dayanıklı ve güçlü yapıları ile ayırt edilirler. Plakalık tasarla ile montajı karakterizedir. Bu dayanıklı ve kaliteli ürünlerden isim levhaları da yapabiliriz. Diğer araçlardan kolayca sıyrılıp aracınızın görünürlüğünü arttırabilir.

Araç plakası nasıl kurulur, Plakalık montajı nasıl yapılır?

Kişiye özel plakalık çok basit bir işlemdir. Ürünü kendiniz kolayca monte edebilirsiniz. Kendinden montajlı bu ürün aracınıza kısa sürede kolayca monte edilebilir. İlk olarak, eski plakalığı çıkarmamız gerekiyor. Yeni plaka tabanı araca vidalarla takılmalıdır. Aracı monte ettikten sonra plakayı bu kısma takınız. Ardından isimli plaka çerçevesinin üst kapağını kapatın. Taban plakası hareketli olduğundan ürünün alt kısmına kolayca takılabilir. Kurulumu kolay olduğu için tavsiye edilen bir üründür. Kendiniz kolayca kurabilirsiniz, montaj maliyeti yoktur. Bu, araçlarını özelleştirmek ve kişiselleştirmek isteyen araç sahipleri için çok popüler bir ürün haline getiriyor.

isimli plakalık fiyatı ürüne göre değişiklik göstermektedir. Kişiye özel plakalık fiyatı seçeceğiniz ürüne ve plastiğin kalitesine göre değişmektedir. Ayrıca fiyatı etkileyen unsurlardan biri de plakalığın plastik malzemesidir. Bir diğer önemli faktör ise plastik malzemenin yapısı ve kalitesidir. Bu unsurlar fiyatı belirleyen unsurlardır. Bu ürün yerli ve yabancı araçlarda kullanılabilir. Bu plaka aksesuarı her an kolayca değiştirilebilir. Araca montajı çok kolay olduğu gibi sökülüp yenisi ile değiştirilmesi de çok kolaydır. Bu ürünler sayesinde arabanızı daha güzel hale getirebilirsiniz. Bu ürün sayesinde aracınızın plakasını daha şık ve uyumlu hale getirebilirsiniz. Bu sayede samimiyeti yakalayabilir, zarif ve uyumlu bir görüntü yakalayabilirsiniz. Ayrıca aracınızın mevcut plakasının altındaki koruyucu çıkartma ile mevcut plakanızı geliştirebilirsiniz. Bu ürünler otomobil ve isimli plakalık motosiklet plakalık olarak da kullanılabilir. Bu ürünler dayanıklıdır ve aracınızı kişiselleştirmenize olanak tanır. Ürün grubu plaka aksesuarları, plaka çerçeveleri, alt tabla koruma parçaları ve plakalıktan oluşmaktadır. Ürünler her marka ve model araç için yapılmaktadır. Yani uyumluluk sorunu yok. Ürün, farklı zevk ve arzulara hitap etmek için çeşitli tasarım ve desenlere sahiptir. Kişiye özel tasarım isimli plakalık detayları da bu aksesuarlarda yer alıyor. Kişisel Tasarım, aracınızı daha da kişiselleştirmek için kullanılabilecek bir üründür. Ürünün montajı çok kolaydır. Bu nedenle ürün kolaylıkla demonte edilerek istenildiğinde başka bir ürün ile değiştirilebilir. Ürün aracınıza şıklık katar. Çeşitli marka ve modeldeki araçlar için özel olarak üretilen bu ürünler, aracınızı benzersiz kılarken diğerlerinden farklı kılabilir. Üstelik bu ürünler pahalı değil. Aksesuar fiyatları seçilen ürüne göre değişmektedir.

Model :  Menteşeli Plakalık Modeli
Çerçeve Malzemesi :  Moblen Plastik
Çıta Malzemesi :  ABS Plastik
Kasa Ölçüsü :  134mm x 532mm
Çıta Yazı Ölçüsü :  510mm x 20mm
Baskı :  4 Renk UV Baskı
Tasarım :  Ücretsiz
Teslim Zamanı :  Aynı iş günü
Shopping Cart
//
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Hemen Ara